Добро пожаловать! Приглашаем войти на сайт. Быстрая регистрация
Добавить предприятие Добавить объявление

Адвокаты

Киев, ул. Предславенская, 43\2
Телефон: (044) 3616775; (044) 5216253

Український центр судових експертиз – одна з провідних вітчизняних компаній, яка спеціалізується на проведенні судових експертиз, виготовленні експертних висновків, проведенні оцінки майна та майнових прав, надання консультацій з експертних питань.
До складу Українського центру судових експертиз входять висококваліфіковані експерти з багаторічним досвідом роботи, які мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих експертів МЮ України, що свідчить про визнання професійної компетентності та сумлінності.
Сьогодні напрацьований нами багаторічний досвід роботи дає можливість проводити по-справжньому об’єктивні та обґрунтовані експертизи, вирішувати питання будь-якої складності.
Одна з суттєвих переваг Українського центру судових експертиз – це досить короткі строки проведення судових експертиз та виготовлення експертних висновків, які не перевищують одного місяця та їх низька вартість.

Киев, ул. Богдана Хмельницького, 82 - 18
Телефон: (044) 581-32-11(12)

Успішна діяльність будь-якої сучасної компанії, незалежно від форми власності, залежить від багатьох факторів. Не останню роль у цьому відіграє якісна правова підтримка і правовий захист Вашого підприємства. Команда наших адвокатів та юристів забезпечить якісний юридичний супровід будь-яких Ваших бізнес-проектів. Уклавши договір з нами Ви оплачуєте лише фактично надані послуги. Професіоналізм та компетентність – це фундамент, на якому будується наша співпраця з клієнтом. І для цього у нас є всі умови та можливості, а саме – команда висококваліфікованих адвокатів та юристів, які працюють кожен за своїм напрямком, і мають багаторічний досвід. Метою створення Адвокатської групи України - є об’єднання фахівців для надання професійних юридичних послуг для успішного розвитку Вашого бізнесу.

Киев
Телефон: Согласно перечня
Мобильный телефон: Согласно перечня

Адвокаты города Киева.  Полный справочник всех адвокатов  города Киева: вся  полная и необходимая информация по адвокатам и адвокатским конторам в  городе Киеве на нашем сайте.

← Назад

© 1996 — 2014 «Рынок Украина»      

Чтобы добавить объявление или предприятие,
необходимо
войти на сайт
или
пройти быструю регистрацию
Выберите рубрику, куда хотите разместить своё объявление:
Чтобы добавить предприятие
выберите необходимую рубрику,
после чего добавьте в неё предприятие.
1) Выберите рубрику, в которой хотите разместить своё предприятие:
Создание сайтов Киев